Zoals bij elke Brunch en/of Gala is er ook een kunstveiling. Waarin wij prachtige werken tentoonstellen en veilen voor Wiesje. Dit doen wij al jaren met een vaste groep kunstenaars maar er komen ook  steeds nieuwe Kunstenaars bij. Die hun werk belangeloos ter beschikking stellen.

We hebben dit jaar 17 unieke en bijzondere kavels. Neemt u vast een kijkje om zo u favoriet te herkennen op de dag van de Brunch.

Gerrie Bos

Hoed naar eigen smaak

Afgebeeld: hoed Poldakot, materiaal sinamay

Brighart

Phoenix, 2018

Acryl 40 x 40 cm

Emeke Buitelaar

-Are we human or are we dancer?

Gigler 50 x 68 cm

Trudie Canwood

Acryl op board / 50 x 50cm

Wallace Davies Ejoh

– Praise singers

61 x 60 cm

Aat Kuijpers

– Niet alles is wat het lijkt

Canvas 50 x 50 cm

Aat Kuijpers

– Play it Chet

Schilderij met lijst 49 x 64 cm.

Heleen de Lange

– Friendship II

Acryl op linnen 50 x 40 cm

Nancy Lohuis

– Borrel uur

Met lijst 60 x 80 cm

Sabira Manek

Chalte

Acrylic op canvas 50 x 40 cm

Walda Mees

– Beagle pup Terra cotta met engobes

Joshua Nduka Nmesirionye

– Upside down

Doek met textuur 80 x 80 cm

Michael Wong Loi Sing

– Tweeluik Prasi Oso

Acryl op doek 93 x 43,5

Levi Straus International

– Limited Denim jacket Denim Size S NEW,

in samenwerking met Vogue magazine

Paul Verschragen

– La Galleria, Colbert op maat,

100% Cotton Jersey

Jurgen Vollmer

– Door de fotograaf gesigneerd album John Lennon Rock n Roll

Ries Kleijnen

– Je suis dementie

Kleurets/puzzeldruk 19 x 29 cm in 40 x 50 cm

Angaza

from the land of Maasai

-Haute couture jurk naar keuze

Branka Rakonjac

 – Haute couturejurk

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten